Chystáte svatbu?

Ke každému páru přistupujeme individuálně a snažíme se kvalitně zpracovat každé vaše přání, pokud je v souladu s našimi hodnotami. Patřičně si vychutnáme, pokud nám dáte svou důvěru a volnou ruku - právě tak vznikají ty nejpřekvapivější, nejpůvabnější a nejpřírodnější kytice. Přesně tak, jak to máme rádi a jak to umíme.

Svatba byla krásná, květiny nádherné!!! 🙂 Moc se nám všem líbily a všichni se ptali, odkud jsou, tak jsem Vás vychvalovala do nebes 🙂 Chtěla bych Vám ještě jednou moc a moc poděkovat za nádherné kytice a květiny. Velmi si vážím Vaší vstřícnosti, ochoty a přístupu.

Míša

Chtěla jsem Vám říct, že květiny vydržely strašně dlouho a i babičkám se líbily moc (a znáte babi, maj trochu monotónní představy o svatební kytici :))) Takže velké plusové body pro Vás!

Linda

Chtěla bych mockrát poděkovat, trefili jste se mi do představy a jsem opravdu moc ráda, že jsem si vybrala Vás! 🙂 A jak je vidět na fotce, moje maminka měla na šatech stejný květ – nechápu! :)) Ještě jednou díky, budu Vás rozhodně doporučovat.

Dominika

Ráda bych Vám poděkovala za krásné květiny, které jste připravily na mou svatbu, zejména svatební kytici! Vše bylo přesně dle mých představ a moc se líbilo! 🙂
Petra

Mockrát děkuji, kytky byly úchvatné, všichni svatebčané je obdivovali, hlavně slavobránu. Splnili jste mi sny 🙂

Eliška

Chtěla bych vám z celého srdce poděkovat za tu nejkrásnější svatební kytici, co jsem kdy viděla a co jste mi uvázala! Byla a stále je božská! Za ty 4 dny je stále tak krásná, jak když jsem jí poprvé uviděla v sobotu před obřadem! I věnečky byly krásné a holkám se moc líbily a chodily s nimi na hlavě (i já) celý den až do pozdního rána!
Anička
Chtěla bych vám ze srdce poděkovat za splnění snu! Květiny od vás byly naprosto dokonalé! Opravdu doladily svatbu, že jsem byla dojatá!
Klára

Chtěla jsem Vám poděkovat za opravdu nádhernou svatebni kytici, za mě naprosto dokonalá a k zimní svatbě se krásně hodila.

Vladěna

Chtěla bych Vám moc a moc děkovat za úžasné květiny, které jste nám připravila na naší svatbu! 🙂 Byly nádherné, všem se moc líbily a já se díky nim cítila suprově!

Kateřina

Děkuji za krásné květiny na svatbu, kytici mám ve váze a stále se s ní kochám. Krásně se ty květiny od vás barvami i laděním hodily k celé svatební výzdobě a květinám, které jsem měla z domova ze zahrady a louky.

Jana

Děkuji moc za nádherné květiny. Byla jsem z nich nadšená. A věneček byl nádherný, takový jemný. A to jste ani neveděla, že jsem nakonec měla růžový závoj, takže to k věnečku bylo úplně dokonalé.

Lenka

Chtěla bych strašně moc poděkovat za svatební květiny. Byly neskutečně nádherné. Ani jsem si nepředstavovala, že by mohly být až takhle krásné 🙂 Ty sukulenty byly prostě dokonalé a celková kombinace se vám opravdu povedla 🙂 Všichni z nich byli unešení!

Alena

Já jsem textový blok. Klikni na tlačítko úprav ke změně textu. Výplňový text: Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Petra a Lukáš

Copyright © 2013 - 2020 by Michaela Krobová & GREEN DECOR