Rok 2021 bohužel nebyl, stejně jako ten předchozí, pro pořádání kurzů přívětivý. Hlavně jarní a podzimní termíny jsme museli omezovat nebo rušit. Věříme ale, že v nadcházejícím roce se uvidíme s co největším počtem z vás a moc se těšíme!

 

Rok 2022 přinese několik novinek. Místo v úterý se budeme potkávat ve středu od 17 do 19 hodin. Přidali jsme termíny tolik oblíbených kyticových kurzů a vymysleli dva zbrusu nové, podzimní a předvánoční.

 

Co se bude dít, pokud to zase zkomplikuje covid?

– nabídneme vám náhradní termín nebo kurz a přihodíme dárek navrch

– nebo budete moci v hodnotě kurzu nakoupit v našich obchodech a přidáme dárek navrch

– pokud vám nevyhovuje ani jedna z předchozích variant, vrátíme vám peníze

 

Jinak jak už tak máme na kurzech ve zvyku, nebudeme vám diktovat, jak má být váš výtvor velký a jaký materiál do něj máte použít. Prostě fantazii se meze nekladou!

Na výrobu máte 2 hodiny a jediné, co vás bude v tvorbě omezovat, je velikost vašeho obýváku:)

Kromě nepřeberného množství materiálu pro vás máme připravené malé občerstvení, zástěry i nářadí, takže potřebujete jen ruce a dobrou náladu.

Každý kurz je jiný, a tak jestli vás to bude bavit, můžete chodit pravidelně. V tom případě pro vás máme něco jako permici – vyberte si jakýcholiv 5 kurzů a šestý zdarma!

 

Kde: Green Decor Žižkov

Délka trvání: 2 hodiny

Počet účastníků: minimálně a zároveň maximálně 8 osob

Pro přihlášení nebo dotazy prosím pište na misa.s@green-decor.cz

Platba se provádí předem převodem, pošleme vám fakturu.

 

V případě nenaplnění kapacity workshopu máme právo na zrušení termínu nebo změnu termínu. Máme právo na změnu místa konání kurzu, v tom případě budeme s dostatečným předstihem o změně informovat. V případě zrušení účasti z vaší strany méně než 24 hodin předem se kurzovné nevrací.

Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Venkovní sesazovaný truhlík

14. května | 15:00 17:00

Rozkvetlý letničkový truhlík. Voňavý bylinkový. Nebo bylinky s kytkama dohromady.  

Poradíme vám, jak osázet rozpálený jižní balkon, kde vám každý rok všechno uschne a taky co dát do stinného kouta, kde věčně nic nekvete a lezou na to mšice. Kromě hromady informací si odnesete stylový samozavlažovací truhlík Berberis (60 cm) od české firmy Plastia plný českých sazenic od našich oblíbených zahradníků.

V roce 2021 to byl první a jediný workshop, který jsme se z praktických důvodů rozhodli uspořádat na naší květinové farmě v Dolních Měcholupech. Jelikož to mělo úspěch, v roce 2022 to uděláme stejně – jestli jste tedy zvědaví na farmu, máte jedinečnou příležitost:) V případě špatného počasí si vyhrazujeme právo na změnu termínu.

Podrobnosti

Datum:
14. května
Čas:
15:00 – 17:00
Cena:
1900Kč

Květinová farma Dolní Měcholupy

3H34+XF6
Praha, 10900 Česká republika
+ Google Mapa
Přejít na začátek