Rok 2021 bohužel nebyl, stejně jako ten předchozí, pro pořádání kurzů přívětivý. Hlavně jarní a podzimní termíny jsme museli omezovat nebo rušit. Věříme ale, že v nadcházejícím roce se uvidíme s co největším počtem z vás a moc se těšíme!

 

Rok 2022 přinese několik novinek. Místo v úterý se budeme potkávat ve středu od 17 do 19 hodin. Přidali jsme termíny tolik oblíbených kyticových kurzů a vymysleli dva zbrusu nové, podzimní a předvánoční.

 

Co se bude dít, pokud to zase zkomplikuje covid?

– nabídneme vám náhradní termín nebo kurz a přihodíme dárek navrch

– nebo budete moci v hodnotě kurzu nakoupit v našich obchodech a přidáme dárek navrch

– pokud vám nevyhovuje ani jedna z předchozích variant, vrátíme vám peníze

 

Jinak jak už tak máme na kurzech ve zvyku, nebudeme vám diktovat, jak má být váš výtvor velký a jaký materiál do něj máte použít. Prostě fantazii se meze nekladou!

Na výrobu máte 2 hodiny a jediné, co vás bude v tvorbě omezovat, je velikost vašeho obýváku:)

Kromě nepřeberného množství materiálu pro vás máme připravené malé občerstvení, zástěry i nářadí, takže potřebujete jen ruce a dobrou náladu.

Každý kurz je jiný, a tak jestli vás to bude bavit, můžete chodit pravidelně. V tom případě pro vás máme něco jako permici – vyberte si jakýcholiv 5 kurzů a šestý zdarma!

 

Kde: Green Decor Žižkov

Délka trvání: 2 hodiny

Počet účastníků: minimálně a zároveň maximálně 8 osob

Pro přihlášení nebo dotazy prosím pište na misa.s@green-decor.cz

Platba se provádí předem převodem, pošleme vám fakturu.

 

V případě nenaplnění kapacity workshopu máme právo na zrušení termínu nebo změnu termínu. Máme právo na změnu místa konání kurzu, v tom případě budeme s dostatečným předstihem o změně informovat. V případě zrušení účasti z vaší strany méně než 24 hodin předem se kurzovné nevrací.

Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Jarní (velikonoční) dekorace k zavěšení

2. března | 17:00 19:00

Divoký splétaný věnec z všemožného jarního chroští se bude vyjímat na vstupní brance i v obýváku na zdi. Ale jestli už věnce zvládáte levou zadní a máte chuť si vyzkoušet něco nového, co takhle si dozdobit větev? Na tomhle kurzu si můžete vybrat, do čeho se pustíte.

Používat budeme vrbu, opletku, kočičky, buxus, sušené květy, přírodní vyfouknutá vajíčka a peříčka od šťastné domácí drůbeže a mnoho dalšího, co nám nabízí příroda a naše pole. Ideální jako 100% kompostovatelná varianta!  

Podrobnosti

Datum:
2. března
Čas:
17:00 – 19:00
Cena:
1900Kč

Green Decor Žižkov

Husitská 677/15
Praha 3, 130 00
+ Google Mapa
Přejít na začátek