KURZY 2023

V roce 2023 jsme se přesunuli ze Žižkova na Karlín a tam od teď budou naše workshopy probíhat. Pravidelně nejobsazovanější jsou kurzy na vazbu sezónních kytic, doporučujeme ale taky zkusit třeba nový kurz zaměřený na tvorbu vánočního oblaku. 

Jak už tak máme na kurzech ve zvyku, nebudeme vám diktovat, jak má být váš výtvor velký a jaký materiál do něj máte použít. Prostě fantazii se meze nekladou a jediné, co vás bude v tvorbě omezovat, je velikost vašeho obýváku:)

Kromě nepřeberného množství materiálu pro vás máme připravené malé občerstvení, zástěry i nářadí, takže potřebujete jen ruce a dobrou náladu.

Každý kurz je jiný, a tak jestli vás to bude bavit, můžete chodit pravidelně. V tom případě pro vás máme něco jako permici – vyberte si jakýchkoliv 5 kurzů a šestý zdarma!

Pro přihlášení stačí kurz vybrat a koupit na našem e-shopu nebo pište na misa.s@green-decor.cz

Platba se provádí předem buďto přes platební bránu v e shopu, nebo úhradou faktury.

Máte ještě dotazy? Pište na misa.s@green-decor.cz nebo volejte 739 661 486 (Po-So 9-18h)

V případě nenaplnění kapacity workshopu máme právo na zrušení termínu nebo změnu termínu. Máme právo na změnu místa konání kurzu, v tom případě budeme s dostatečným předstihem o změně informovat. V případě zrušení účasti z vaší strany méně než 48 hodin předem se kurzovné nevrací.

Často kladené otázky:

ORGANIZACE

Nemusíte si brát vůbec nic, vším vás vybavíme - zástěry proti ušpinění a veškeré potřebné pomůcky jsou samozřejmostí. A bude pro vás připraveno i drobné občerstvení a něco k pití.

Na některých workshopech máme anglicky mluvícího lektora. Napište nám na misa.s@green-decor.cz, jakého workshopu se chcete účastnit, a zkusíme to nějak vymyslet.

Kvůli omezené velikosti našeho prostoru je kapacita workshopu opravdu pouze 8 osob. Aby to pro všechny účastníky bylo pohodlné a navzájem si nepřekáželi, jejich počet bohužel navyšovat nemůžeme. Zkuste si vybrat jiný workshop, kde je ještě více volných míst. Pokud je vás více, můžeme pro vás udělat individuální workshop - zkuste nám napsat na misa.s@green-decor.cz.

right at the coast

Samozřejmě 🙂 Napište nám svou představu na misa.s@green-decor.cz a něco vymyslíme.

DĚTI NA KURZU

Workshopy u nás v pohodě zvládnou šikovné děti cca od 12 let.

Naše workshopy mají maximální kapacitu 8 placených účastníků (včetně dětí). Bohužel není v našich prostorových možnostech zajistit místo i pro bezplatný doprovod. Pokud byste chtěla jít na workshop s dcerou, je nutné, abyste byly obě řádnými placenými účastnicemi. Děti od cca 12 let zvládnou účast i samy, ale účastí na workshopu nad nimi nepřebíráme odpovědnost, kdyby se jim něco stalo. Pracujeme s ostrými nůžkami, tak je na vašem zvážení, jestli je necháte jít bez doprovodu.

Každý účastník (a to i dítě) se považuje za plnohodnotného účastníka, protože si odnese stejný květinový výtvor jako všichni ostatní. Z toho důvodu slevy dětem neposkytujeme.

Takto malou dceru doporučujeme nechat doma - i kdyby chtěla tvořit s vámi, pravděpodobně ještě nedosáhne na náš vysoký stůl, takže se může nudit. Prostředí našeho obchodu, kde se kurz koná, není uzpůsobeno pro malé děti, a tak pro ně může být potenciálně nebezpečné nebo jinak nevhodné. Pokud potřebujete vzít dítko s sebou, pokusíme se vám vyjít maximálně vstříc, pokud to bude jen trochu možné. Po celou dobu pobytu u nás za dítko nese odpovědnost rodič.

ZMĚNA TERMÍNU

Nejpozději do 48 hodin před konáním workshopu můžete svou účast bezplatně zrušit a přihlásit se na jiný workshop, na kterém máme ještě volné místo.

Chápeme, že je to nepříjemné, ale bohužel to není možné. Můžete za sebe ale vyslat někoho jiného.

Určitě. Vyberte si konkrétní kurz na našem e-shopu a napište nám na misa.s@green-decor.cz a domluvíme se. Pokud si v rámci daného kalendářního roku vyberete kurz ve stejné hodnotě, je změna termínu samozřejmě zdarma. Pokud byste chtěli na kurz až v příštím roce, budou se vás týkat aktuální ceny workshopů pro daný rok, takže je možné, že bude potřeba doplatit na místě rozdíl v ceně kurzu.

Standardně poukazy platí opravdu jeden rok od data zakoupení (na zadní straně poukazu, případně datum zaslání mailem v případě elektronického poukazu). Ale chápeme, že se může stát cokoli. Napište nám tedy na misa.s@green-decor.cz a zkusíme něco vymyslet.

Přejít nahoru