Načítám Akce

« Všechny Akce

Vánoční vyvazovaný stromek nebo dekorativní větev

15. 12. 2020 | 18:00 - 20:00

Nejste na tradiční věnce nebo máte malý byt? Tak zkuste tohle.

Jak jsme už za ta léta zjistili, spousta z vás neprožívá Vánoce nijak tradičně a taky vánoční výzdobu řeší spíš minimalisticky a na poslední chvíli. Takovým z vás by se mohl hodit tenhle kurz, na kterém si můžete vyrobit buď vyvazovaný stromek, který se hodí i na komodu nebo okno, nebo ozdobit nějakou pěknou větev třeba nad jídelní stůl nebo na zeď. A z kurzu budete jistojistě odcházet s alespoň trochu nastartovanou vánoční náladou.

Podrobnosti

Datum:
15. prosince
Čas:
18:00 - 20:00
Cena:
1900Kč

Green Decor Žižkov

Husitská 677/15
Praha 3, 130 00

Nebudeme vám lhát, letošní peripetie s koronavirem nám nejen zamávaly s financemi, ale taky od základů překopaly procesy.  Měli jsme toho zkrátka plný kecky a na workshopy nebylo pomyšlení, za což se vám od srdce omlouváme. Nicméně teď už jsme ready!

Navíc se děje další velká věc, žižkovský obchod prochází osvěžovací kúrou a právě tam se budou odehrávat naše kurzy. Na oslavu toho, že jsme to všichni zdárně přežili a jak to tam bude krásný, jsme se rozhodli, že všechny srpnové kurzy budou za polovic (tzn. za 750 Kč).  V případě, že budete chtít na některý srpnový kurz využít již zakoupený poukaz, odečteme vám z poukazu 750 Kč a zbytek hodnoty máte ještě na další zábavu u nás!

Jak už tak máme na workshopech ve zvyku, nebudeme vám diktovat, jak má být váš výtvor velký a jaký materiál do něj máte použít. Prostě fantazii se meze nekladou! Na výrobu máte 2 hodiny a jediné, co vás bude v tvorbě omezovat, je velikost vašeho obýváku:)

Kromě nepřeberného množství materiálu pro vás máme připravené malé občerstvení, zástěry i nářadí, takže potřebujete jen ruce a dobrou náladu.

Každý kurz je jiný, a tak jestli vás to bude bavit, můžete chodit pravidelně. V tom případě pro vás máme něco jako permici – vyberte si jakýcholiv 5 kurzů a šestý zdarma!

Kde: Green Decor Žižkov

Délka trvání: 2 hodiny

Počet účastníků: minimálně a zároveň maximálně 8 osob

Pro přihlášení nebo dotazy prosím pište na jana@green-decor.cz

Platba se provádí předem převodem, pošleme vám fakturu.

V případě nenaplnění kapacity workshopu máme právo na zrušení termínu nebo změnu termínu.

Scroll to Top