Rok 2021 bohužel nebyl, stejně jako ten předchozí, pro pořádání kurzů přívětivý. Hlavně jarní a podzimní termíny jsme museli omezovat nebo rušit. Věříme ale, že v nadcházejícím roce se uvidíme s co největším počtem z vás a moc se těšíme!

 

Rok 2022 přinese několik novinek. Místo v úterý se budeme potkávat ve středu od 17 do 19 hodin. Přidali jsme termíny tolik oblíbených kyticových kurzů a vymysleli dva zbrusu nové, podzimní a předvánoční.

 

Co se bude dít, pokud to zase zkomplikuje covid?

– nabídneme vám náhradní termín nebo kurz a přihodíme dárek navrch

– nebo budete moci v hodnotě kurzu nakoupit v našich obchodech a přidáme dárek navrch

– pokud vám nevyhovuje ani jedna z předchozích variant, vrátíme vám peníze

 

Jinak jak už tak máme na kurzech ve zvyku, nebudeme vám diktovat, jak má být váš výtvor velký a jaký materiál do něj máte použít. Prostě fantazii se meze nekladou!

Na výrobu máte 2 hodiny a jediné, co vás bude v tvorbě omezovat, je velikost vašeho obýváku:)

Kromě nepřeberného množství materiálu pro vás máme připravené malé občerstvení, zástěry i nářadí, takže potřebujete jen ruce a dobrou náladu.

Každý kurz je jiný, a tak jestli vás to bude bavit, můžete chodit pravidelně. V tom případě pro vás máme něco jako permici – vyberte si jakýcholiv 5 kurzů a šestý zdarma!

 

Kde: Green Decor Žižkov

Délka trvání: 2 hodiny

Počet účastníků: minimálně a zároveň maximálně 8 osob

Pro přihlášení nebo dotazy prosím pište na misa.s@green-decor.cz

Platba se provádí předem převodem, pošleme vám fakturu.

 

V případě nenaplnění kapacity workshopu máme právo na zrušení termínu nebo změnu termínu. Máme právo na změnu místa konání kurzu, v tom případě budeme s dostatečným předstihem o změně informovat. V případě zrušení účasti z vaší strany méně než 24 hodin předem se kurzovné nevrací.

Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Trvanlivý věneček do vlasů

16. 10. 2021 | 15:00 17:00

Ekologická alternativa populárních květinových čelenek.

Tahle varianta vám sice jako ty textilní z Asie ve skříni desítky let nevydrží, ale minimálně jednu sezónu jo. A pak se zase může vrátit do země, odkud vzešla, bez zbytečných odpadů. Věnečky vážeme z čerstvých květů, které jsou ale pečlivě vybrány tak, aby po uschnutí neztratily nic na kráse a mohly vám dělat radost dlouhé měsíce.

Podrobnosti

Datum:
16. 10. 2021
Čas:
15:00 – 17:00
Cena:
1500Kč

Green Decor Žižkov

Husitská 677/15
Praha 3, 130 00
+ Google Mapa

Přejít nahoru