0 items - Kč0.00 0
Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Velikonoční (jarní) sesazovaná dekorace

9. dubna | 18:00 - 20:00

2500 Kč

Originální jarní sesazované aranžmá, které rozhodně nikde jinde nekoupíte.

Máte doma nějaký velký starý květník nebo mísu či jinou nádobu, kterou byste jinak vyhodili? Přineste ji s sebou, společně z ní uděláme skvost – tyhle věci my totiž s oblibou balíme do kůry a vytváříme z nich vkusná, tak trochu lesní zátiší. Nádoba je určená spíše ven, kde vám vydrží krásná až do té doby, než ji vyměníte za letničky. Umístit ji ale můžete dočasně i dovnitř, kde vám udělá tu správnou velikonoční náladu.

Odnášet si budete pořádně velkou a těžkou mísu, takže si zařiďte doprovod, který vás vyzvedne a pomůže vám, nebo si namastěte svaly!

Podrobnosti

Datum:
9. dubna
Čas:
18:00 - 20:00
Cena:
2500 Kč

Místo konání

Green Decor Dejvice
Dejvická 209/3
Praha 6, 160 00 Česká republika

 

Už celou věčnost se nás ptáte, jestli uděláme nějaké workshopy. Připravit nám je trvalo dlouho, jelikož jsme tak trochu puntičkáři a nechali jsme si záležet na tom, aby bylo vše perfektní a domyšlené do detailu. Ale tady jsou!

Jak už tak máme na workshopech ve zvyku, nebudeme vám diktovat, jak má být váš výtvor velký a jaký materiál do něj máte použít. Prostě fantazii se meze nekladou! Na výrobu máte 2 hodiny a jediné, co vás bude v tvorbě omezovat, je velikost vašeho obýváku:)

Kromě nepřeberného množství materiálu pro vás máme připravené malé občerstvení, zástěry i nářadí, takže potřebujete jen ruce a dobrou náladu.

Každý kurz je jiný, a tak jestli vás to bude bavit, můžete chodit pravidelně. V tom případě pro vás máme něco jako permici – vyberte si jakýcholiv 5 kurzů a šestý zdarma!

Kde: Green Decor Dejvice

Délka trvání: 2 hodiny

Počet účastníků: minimálně a zároveň maximálně 8 osob

Pro přihlášení nebo dotazy prosím pište na jana@green-decor.cz

Platba se provádí předem převodem, pošleme vám fakturu.

V případě nenaplnění kapacity workshopu máme právo na zrušení termínu nebo změnu termínu.

Copyright © 2013 - 2019 by Michaela Krobová & GREEN DECOR